SİGORTA PRİMİ SORGULAMA

SGK-logoSigorta primi sorgulama ile ne kadar SSK prim ödediğinizi, ödediğiniz SSK prim gün sayınızı, ve emekli olmanıza ne kadar zaman kaldığını öğrenebilirsiniz.

Sigorta Primi Nasıl Hesaplanır

  • ·Sigorta sorgulama ekibi olarak sizlere vereceğimiz bağlantıda SSK sicil numaranız ve şifre gerekmeden SSK sigorta priminizi hesaplayabilirsiniz. Bu bağlantıya girebilmeniz için size ait Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı, nüfusa kayıtlı il/ilçe, cilt no ve doğum tarihinizi bilmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra sorgula butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Yönlendirildiğiniz sayfada sadece SSK prim sorgulama işleminizi değil sigorta sorgulama, SSK gün sorgulama, SSK borç durumu, SSK sağlık karnesi gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Şifresiz Sigorta Primi Sorgulaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

  • · E-Devlet sayfası ile de sigorta primi sorgulaması yapılmaktadır. Sizlere vereceğimiz bağlantı sayesinde bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantıya giriş yapabilmek için E-Devlet şifresi ve size ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası gerekmektedir. E-Devlet şifreniz yoksa şehrinizde bulunan size en yakın bir PTT şubesinden 1TL’lik işlem ücreti karşılığında sahip olabilirsiniz. Bağlantıya bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra gönder butonuna tıklayarak sigorta prim sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle Sigorta Prim Sorgulaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ

Etiketler: , , , , , , ,

Tüm Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz


× 6 = yirmi dört